Ярмарок професій зібрав понад півтисячі учнів

Понад півтисячі учнів та представники 20 навчальних закладів зібрались у Дубні на Ярмарок професій.

21 листопада в Дубенському районному будинку культури  було проведено «Ярмарок професій та освітніх програм».

Організатор даного заходу – Дубенський міськрайонний центр зайнятості.
Продемонструвати професії та напрями навчання приїхали представники 20 навчальних закладів різних рівнів акредитації з Рівненщини, Волині, Тернопільщини.

Відвідувачів Ярмарку здебільшого цікавили умови вступу, навчання, проходження практики, розвиток інфраструктури, можливості стажування за кордоном тощо. Більшість виступів представників ВНЗ супроводжувалися відповідним відеороликом або мультимедійною презентацією.

Представники Національного університету водного господарства та природокористування, зокрема кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації та будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання  презентували НУВГП та наголосили випускникам шкіл м. Дубно та Дубенського району про важливість та відповідальність тих кількох місяців, які залишилися перед одним із найбільш відповідальних кроків у житті – вибором професії.

Загалом, Ярмарок професій відвідали більше 600 учнів з навчальних закладів м. Дубно та Дубенського району.

Кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації