День ГІС

У кожної професії є своє професійне свято. Але Міжнародний день ГІС має особливі традиції відзначення. Тому 17 листопада 2017 р. в навчально-науковому інституті агроекології та землеустрою відбувся захід, присвячений цьому святу. Витримуючи традиції популяризації ГІС серед студентів і викладачів, до виступів було запрошено гостей – представників ведучих компаній галузі, а також спеціалісти та ентузіасти, які щоденно працюють в ГІС-галузі.

Так, до привітального слова були запрошені: директор ННІАЗ Прищепа Алла Миколаївна та завідувач кафедри геодезії і картографії Янчук Руслан Миколайович.

Виступи продовжили гості.

Представник ТОВ «Esri Ukraine» Роман Філозоф представив нові можливості програмного продукту ArcGis, а також проекти, що виконуються на цьому продукті в галузі охорони довкілля та у водному господарстві.

Представник компанії ТОВ «Систем Солюшнс» Роман Кмін, представив найновіші прилади та технології наземних вимірювань, а також їх інтеграцію в геоінформаційні системи.

Представляли свої здобутки в реалізації конкретних ГІС проектів також Поліщук Назар, Кулиба Віктор, Прокопчук Андрій та Трохимець Сергій.

Після завершення свята всі гості традиційно пригощались тортом.

Ігор Бялик,
кафедра геодезії та картографії