Конференція в Польщі

У період з 23.10.2017 p. по 27.10.2017 p. студенти спеціальності «Облік і аудит» Ситнікова Аліна (ОА-31) та Самчук Іванна (ОіО-11інт) достойно представили кафедру обліку і аудиту на V Міжнародній науковій конференції «Тенденції розвитку фінансового і управлінського обліку», яка проводилася в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща). Було виголошено доповіді на тему «Розвиток аудиторської діяльності через призму законодавства: досвід України» (Ситнікова Аліна, доповідь була виголошена англійською мовою), «Облікова політика підприємств: український і польський підходи» (Самчук Іванна). Представлені теми викликали жваву дискусію в учасників конференції. За результатами проведеної конференції матеріали статей було передано для їх подальшої публікації. Кожен учасник конференції отримав програму конференції, сертифікат та цінні подарунки. Впродовж поїздки було також проведено зустрічі зі студентським колективом «Наукового кола» Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні та було організовано розгорнуту культурну програму.

Вовк В.М.,
доцент кафедри обліку і аудиту

Напевно, важко знайти ті потрібні слова, щоб передати враження. Але все ж таки. З 23 по 27 жовтня я мала чудову нагоду відвідати Польщу та зокрема взяти участь у Міжнародній конференції «Сучасні проблеми обліку в наукових дослідженнях та економічній практиці», яка була проведена на базі Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні. Наша подорож розпочалася із невеликого, але з багатою історією, містечка Ланьцута, де ми відвідали замок Любомирських і Потоцьких одну із найвизначніших пам’яток архітектури Польщі. Наступного дня ми мали можливість бути на екскурсіях та погуляти старовинними вуличками Замостя міста із незвичайно красивою архітектурою. У Люблін ми приїхали вже у вівторок ввечері. Це місто мені сподобалося найбільше. У середу в нас був відповідальний день конференція. Я рада, що отримала такий досвід. Після виступу ми знову мали можливість прогулюватись містом та відвідувати цікаві місця. А потім була ще Варшава: мегаполіс, вулички та площі старого міста, прекрасна архітектура, екскурсія в Національному банку... Ввечері ми повернулися в Люблін. В п’ятницю ми були в Люблінському замку та на виставці робіт Пабло Пікассо. Писати можна безліч і довго, але я дуже рада, що могла так чудово провести цей тиждень. Я безмежно вдячна всім, хто приклав свої зусилля, щоб ця поїздка відбулася, велике спасибі всім організаторам конференції. Дякую також кафедрі обліку і аудиту НУВГП, що розвиває свою співпрацю із університетами інших країн, даючи змогу студентам набувати корисних навичок, що обов‘язково знадобляться їм в професійному житті. Такі заходи не просто дають досвід, але й змогу познайомитися з цікавими людьми, знайти нових друзів. Щиро дякую за польську гостинність! Dziękuję bardzo!

Ситнікова Аліна,
студентка ОА-31

Після поїздки на конференцію до Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) в мене залишились тільки приємні враження. Цікавим було все: і виступ на конференції, і різноманітні екскурсії, на котрих ми були не лише у Любліні, але й в Ланьцуті, Замості, Варшаві. По-перше, організатори прийняли нас дуже гостинно, вони постійно піклувалися про наші зручності (я маю на увазі наше проживання та харчування), по-друге, нам влаштували незабутню культурну програму. Ми відвідали місто Ланьцут, де побували у чудовому та цікавому замку із захоплюючими експозиціями; заїхали в місто Замостя, де ми зі студентами з України відпочили в SPA та зіграли в боулінг; в Люблін, де ми познайомились із польськими студентами і особливостями їх навчання та проживання, виступили на конференції, відвідали музеї, броварню, дискотеку та чудово повеселись. Останнього дня ми поїхали до столиці Польщі – Варшави. Саме це місто є надзвичайно красиве. А нам там влаштували не лише екскурсії містом, а й ще й похід до Національного банку! Одним словом, я дуже рада, що мені вдалося поїхати на таку цікаву і незабутню конференцію.

Самчук Іванна,
ОіО-11інт

Читайте також: Актуальні проблеми гуманітарних наук в контексті інформаційного суспільства

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку