Актуальні проблеми гуманітарних наук в контексті інформаційного суспільства

21 листопада 2017 р. на кафедрі іноземних мов ННІЕМ НУВГП було проведено чергове засідання студентського наукового гуртка «Мова – культура – комунікація: перспективи розвитку». Тема заходу – «Актуальні проблеми гуманітарних наук в контексті інформаційного суспільства». З вітальним словом виступили керівник гуртка кандидат педагогічних наук Н.Л. Сидорчук та кандидат філологічних наук О.М. Ботвінко-Ботюк, які наголосили, що головним завданням кожного вищого навчального закладу  є навчання і виховання молодої особистості. Тому для виконання цього завдання важлива роль відводиться гуманітарним наукам, які формують особистість студента відповідно до сучасних і реальних вимог інформаційного суспільства.
Гуртківці обговорювали визначну роль гуманітарних наук у формуванні особистості студента, адже гуманітарні знання завжди є важливою частиною людської історії та культури, вони пливають на розвиток у студентів широти поглядів, спостережень, творчих здібностей. Знання, отримані ними у результаті пізнання цих наук, допомагають молоді розвивати свій науковий потенціал, розширювати свій кругозір, збагачуватись різною науково-пізнавальною інформацією. Це сприяє знаходженню нових галузей дослідження, збільшуючи пізнавальні можливості студентів.
У роботі гуртка взяли участь студенти з усіх навчально-наукових інститутів НУВГП. Під час дискусії вони довели, що кожна людина, пізнаючи гуманітарні знання, може розвивати свої здібності та повністю реалізовувати свій особистий творчий потенціал, але за однієї умови: якщо сама цього забажає.
Засідання організували та провели к.пед.н. Н.Л. Сидорчук та к.філол.н. О.М. Ботвінко-Ботюк.

Кафедра іноземних мов