Технічний коледж на міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2017»

Технічний коледж на міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2017»

16-18 листопада в «Українському домі» відбулася щорічна міжнародна виставка «Освіта та кар’єра 2017» і виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

У самому серці нашої столиці у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (вул. Хрещатик, 2) 16–18 листопада відбулася традиційна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2017» і виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». Організатори – товариство «Знання» України за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Це найпотужніший освітній захід в Україні за кількістю вітчизняних і закордонних учасників та відвідувачів. Упродовж трьох днів виставку відвідали більше восьми тисяч людей.

Метою виставки була презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів та «круглих столів» з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій в галузі освіти.

Виставки надають змогу отримати детальну інформацію всім охочим навчатися в нашій державі та за кордоном. На виставці свої пропозиції щодо навчання пропонуватимуть провідні вітчизняні навчальні заклади. В «Українському домі» будуть представлені також більше 70 навчальних закладів з різних країн світу. Вони презентуватимуть програми вивчення іноземних мов, можливості середньої та вищої освіти. На виставці передбачається велика змістовна тематична програма. Три дні поспіль у двох залах проводилися семінари, науково-практичні конференції, презентації, тренінги, майстер-класи.

Технічний коледж до Києва їздили представляти координатор студентсько-учнівського парламенту Вовкодав Дмитро Олександрович та голова студентсько-учнівського парламенту Нечипорук Максим Іванович.

Програма виставки включала в себе також конкурс презентацій в 11 номінаціях, в одній з яких брав участь Технічний коледж НУВГП. За підсумками конкурсу були вручені дипломи та медалі. Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування був нагороджений:

  • Золотою медаллю у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі»;

  • Дипломом у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі»;

  • Почесним званням «Лідер професійно-технічної освіти України».

Технічний коледж НУВГП

Читайте також: Чемпіонат області з настільного тенісу вищої ліги серед чоловічих командназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки