Чемпіонат області з настільного тенісу вищої ліги серед чоловічих команд

18-19 листопада 2017 року в спортивному залі Вищого професійно-технічного училища № 1 проходив відкритий командний чемпіонат області з настільного тенісу вищої ліги серед чоловічих команд.

В змаганнях взяло участь вісім команд. Три команди, в тому числі команда «Водник», представляли місто Рівне. Були представники Рівненського та Дубровицького районів, команди з м. Рокитне, м. Вараш та м. Нетішин Хмельницької області.

Чемпіонат проходив у напруженій боротьбі. До останнього туру переможець не був відомий. Місця визначилися в останній грі між командами «Водник» м. Рівне та командою «Воля» Дубровицького району. Командна гра складається з чотирьох особистих зустрічей. З рахунком 4:0 перемогу святкувала наша команда «Водник», яка стала чемпіоном та посіла І місце.

Вітаємо з вдалим виступом наших спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Кафедра фізичного виховання