Налагоджуємо співпрацю з Марокко

Університет відвідала делегація з Королівства Марокко.

Серед марокканських гостей  присутні були Почесний  консул України в м. Марракеш Мохамед Ель Ідріссі, директор Національного інституту прикладних наук Університету Ібн Зохр (м. Агадір, Королівство Марокко)Мохамед Вакрім та його заступник Салгі Рашід, а також генеральний  директор ТзОВ «Maghrebchim Engineering» Радуан Дахмі.

Спершу делегація зустрілася з очільником закладу Віктором Мошинським, де обговорили напрямки та можливості партнерства   і  урочисто підписали Угоду про співробітництво.

Наступним етапом перебування почесних гостей стала екскурсія до музею університету.

Далі візит делегації продовжився зустріччю в конференц-залі із викладачами та студентами закладу.

Так, директор Національного інституту прикладних наук Університету Ібн Зохр http://www.uiz.ac.ma/ Мохамед Вакрім презентував свою країну та університет, в якому, до речі, навчається 120 000!!! студентів. Саме університет Ібн Зохр, який знаходиться в Агадирі, «покриває» 50% території Марокко  і присутній у восьми  містах королівства. Мохамед Вакрім розповів також і про напрямки підготовки в  інституті прикладних наук. Окрім того, йшла мова на зустрічі про навчання, обмін, стажування студентів, викладачів і науковців. Можливість отримання подвійного диплома.

Пізніше відбулися зустрічі з викладачами ННІВГП та  ННІБА. Гості відвідали і наші науково-дослідні лабораторії: гідротехнічну; управління земельними ресурсами та геоінформатики; енергозберігаючих технологій і засобів механізації; експлуатаційної надійності будівель і споруд, а також  будівельних матеріалів і виробів. А ще побували у  музеї бурштину і пройшлися з екскурсією містом.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,