ХХХХ Спартакіада НУВГП з шахів

14-15 листопада 2017 року в спортивному корпусі університету відбувся чемпіонат НУВГП із шахів в залік ХХХХ Спартакіади студмістечка серед збірних команд гуртожитків ВНЗ.

В ході дводенної, безкомпромісної боротьби І місце і звання чемпіонів виборола збірна команда гуртожитку № 6, з результатом у 13 очок,  в складі: Дрозд Микола (МБГ-51), Здрок Людмила (ПЦБ-51), Митрофанов Петро (ПЦБ-41), Давидюк Іван (Б-23).

Представники гуртожитку № 5 записали на свій рахунок 12,5 очок та стали срібними призерами чемпіонату. Склад команди: Сімухов Вадим, Крисько Олександр, Німтур Катерина.

ІІІ сходинку, з кількістю очок – 12, посіли спортсмени гуртожитку № 3 у складі: Дімітрова Ірина, Фролов Володимир, Веремейчик Сергій.

Далі підсумкова таблиця виглядає таким чином:

4 місце – гуртожиток № 4 (7 очок),
5 місце – гуртожиток № 1 (7 очок),
6 місце – гуртожиток № 7 (6,5 очок),
7 місце – гуртожиток № 2 (5 очок).

Всі призери змагань нагороджені іменними грамотами, дипломами відповідних ступенів та медалями за перше місце.

Плотка В.С.,
головний суддя, старший викладач кафедри фізичного виховання;

Кундельський В.П.,
головний секретар, старший викладач кафедри фізичного виховання