Учнівська молодь змагалася у програмуванні

В університеті відбувся обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

Як розповів  директор навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання та голова журі  Юрій Турбал, такий конкурс у нашому закладі відбувається вже п’ятий рік поспіль. До складу журі також входили викладачі кафедри прикладної математики  й навчальних закладів Рівненщини.

У заході взяли участь понад 30 учасників з дев’яти  навчальних закладів області. Зокрема, з Рівного, Костополя, Варашу, Дубна, Березного, Зорі, Здолбунівського району  та ін.

А змагалися у програмуванні учні  5 -11 класів Рівненщини.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Програмування», «Веб-дизайн» та «Офіс-менеджмент» і включав два етапи: написання конкурсних завдань  та захист домашніх робіт.

Конкурсні завдання були на зразок олімпіадних, а ось домашні роботи  представляли собою розроблені учасниками власні веб-сайти, прикладні програми, мультимедійні системи тощо.

Як відмічає Юрій Васильович, участь  у таких конкурсах дає можливість  юнацтву розширити свої знання в інформаційних технологіях, побачити  ІТ-розробки   інших учасників,  потренуватися у  публічних виступах. А ще є  гарним тренінгом у програмуванні.

Тож у командному заліку переможці розташувалися наступним чином: Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» – І місце; Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій  та Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – ІІ місце; команда Здолбунівського  району – ІІІ місце.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,