50 років музею НУВГП

Свій півсторічний ювілей відзначив музей історії НУВГП.

Захід розпочався урочистим відкриттям виставки унікальних раритетних матеріалів «Випускники університету та їх трудові досягнення».

Завідувачка музею і найревніша хранителька Єва Філіпович розповіла про заснування, переїзд з Києва та, власне, формування музейних фондів. Тут Єва Олександрівна відмічає випускників – творців музею, які ділилися фотографіями, листами, документами, особистими речами, спогадами…Поділився згадками  щодо заснування музею і наш колишній випускник Іван Опанасович Соляний.

З ювілеєм привітав присутніх  директор Рівненського краєзнавчого музею Олександр Булига. Приєдналась до привітань і  кафедра архітектури та середовищного дизайну й поповнила фонд музею каталогом  “Дерев’яні церкви Рівненської області: архітектурна спадщина”.

А ректор університету Віктор Мошинський  нагородив Єву Олександрівну Почесною грамотою за багаторічну, сумлінну  і справді копітку працю. Адже  за сьогоденною експозицією  стоїть  тривала праця в архівах,  дослідження, вивчення, впорядкування  матеріалів та експонатів за темами,  творчість і техніка.

Після урочистої частини гості, частина з яких, до речі,  відвідала музей вперше, побували на імпровізованій екскурсії і почули від директора музею відповіді на питання, які їх цікавили найбільше.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,