З Міжнародним днем студента!

Дорогі студенти! Сьогодні по всьому світу відзначають Міжнародний день студента! Проте на моє особисте переконання: для усіх нас, працівників університету, День студента  − щодня. Адже кожного дня  я та уся величезна команда викладачів і персоналу університету кропітливо працюємо над тим, аби Вам було комфортно навчатися, аби рівень знань, який Ви отримуєте, був максимально високий, аби умови Вашого проживання були найкращі та аби Ви любили свою альма-матер сильніше з кожним днем.

За останні роки ми досягли великих успіхів, і я переконаний, що вони для Вас не залишилися непоміченими. Щодня усі Ви користуєтеся різноманітними електронними сервісами, що значно полегшують процес навчання, кожного дня  ми навчаємо наших викладачів проводити заняття на новому, високому і головне – сучасному та інтерактивному рівні. Звісно ж, ми турбуємося і про те, щоб Ви справді вчилися, а не лише ходили на пари, тому в університеті запроваджені центр незалежного оцінювання та система антиплагіату, і хоча, можливо, не усім Вам це до вподоби, але закінчивши наш університет, Ви станете фахівцями надзвичайно високого рівня, і від роботодавців відбою не буде.

Розповідаючи про наші нововведення, я гордо кажу, що багато із них ( як приклад, мобільний додаток та візуальний стиль університету) розроблені нашими студентами! Це Ваших рук справа! Допоки є студенти, яким небайдужа доля нашого з Вами університету (а їх більшість), я спокійний за його майбутнє. Я закликаю Вас бути флагманом змін, закликаю щодня працювати, висловлювати та реалізовувати ідеї, щоб наш університет став справді найкращим! До слова, уже завтра відбудеться Перший студентський хакатон, де Ви матимете змогу почати іще декілька ланцюжків змін та провадити їх особисто!

Тож, дорогі мої студенти, бажаю Вам цього дня наснаги, удачі, бажання змінювати, працювати та покращувати, творчості, ну і звісно, будьте здорові, щасливі та мирного усім нам неба! З Днем студента!

Віктор Мошинський,
ректор