Унікальна можливість для студентів НУВГП

Ні для кого не секрет, що Національний університет водного господарства та природокористування має десятки партнерів за межами України. З одним із таких, а саме Люблінською Політехнікою (Польща) днями були розширені партнерські умови, і тепер наші студенти мають по-справжньому унікальну можливість. Аби про неї дізналася максимальна кількість людей, проректори Олег Лагоднюк та Валерій Сорока проводять ряд зустрічей в інститутах.  Тож що ж такого нового і цікавого нам запропонували?

У 2018-2019 н. р. студенти напрямів: менеджмент, будівництво, електроенергетика, електротехніка та електроніка, мехатроніка, транспортні технології та машинобудування – матимуть змогу пройти піврічне БЕЗКОШТОВНЕ стажування в Республіці Польща, а саме Люблінській Політехніці. Студенти навчатимуться за спільними навчальними планами, отримуватимуть стипендію в Україні, сесія,  складена в Любліні, піде в залік нашої. Проживатимуть наші студенти разом із усіма в тих же гуртожитках та платитимуть ту ж вартість, що й усі інші – 400 злотих в місяць.

Що необхідно для того, аби потрапити на стажування?

1. Мати сертифікат підготовчого відділення  НУВГП про знання польської мови на рівень В1.

2. Підготувати та віддати необхідний пакет документів у деканат.

3. Мати закордонний паспорт.

4. Передати необхідний пакет документів в центр роботи з іноземними студентами та міжнародних зв’язків.

Сертифікат підготовчого відділення можна отримати, пройшовши курс навчання там само або за умови попереднього знання мови, просто здавши тест. Знайти цей відділ можна в першому корпусі НУВГП, ауд. 145.

Також цікавою новиною є те, що для студентів, які виявлять ініціативу пройти стажування в Любліні,  відбудеться іще і безкоштовна ознайомча 4-денна поїздка-екскурсія, під час якої можна буде познайомитися із тамтешнім університетом, гуртожитками, викладачами і містом загалом.

Тож не проґавте свій шанс побувати за кордоном, знайти нові знайомства та отримати чудовий досвід та знання.

Більше фото у

Віталій Прокопець,