ХІХ Універсіада НУВГП з настільного тенісу

9 листопада 2017 року в спортивному залі нашого університету відбулися змагання з настільного тенісу в залік ХІХ Універсіади НУВГП.

Кожен навчально-науковий інститут був представлений командою у складі двох чоловіків та однієї жінки.

Змагання проходили за коловою системою. Кожна команда зіграла по шість ігор. За перемогу у поєдинку команді нараховувалось два очки, за поразку – одне очко.

Беззаперечним лідером та переможцем ХІХ Універсіади НУВГП з настільного тенісу стала команда ННІАЗ, яка набрала максимальну кількість очок – 12. Склад команди: Вальчук Ілля, Виговський Анатолій, Панасюк Людмила.

Напружена боротьба велася за друге, третє та четверте місця. Три команди набрали по 10 очок. Призери були визначені за допоміжними показниками.

Друге місце посіла команда ННІВГП, третіми стали представники ННІЕМ та четверту сходинку турнірної таблиці посіли спортсмени ННІАКОТ.

Далі місця розподілилися таким чином:

5 місце – ННІБА,
6 місце – ННМІ,
7 місце – ННІП.

Пінчук В.Ф.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
кандидат у майстри спорту з настільного тенісу