Школа-семінар: комунікації та тайм-менеджмент

В рамках школи-семінару для викладачів  доцент кафедри менеджменту Руслан Костюкевич прочитав лекцію «Організація комунікацій та тайм-менеджмент в проектах із застосуванням хмарних технологій».

«Ми говорили про те, як організувати комунікації у проектах, щоб максимально врахувати потреби клієнтів. А проекти – це освітні програми, конференції, запровадження нових підходів в організації навчального процесу і навіть корпоративи.

А ще про те, як організувати справи (тайм-менеджмент), щоб підвищити продуктивність і задоволення від роботи. І все це із застосуванням хмарних сервісів і канбан-дощок», − зазначив Руслан Миколайович.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,