День кар’єри − 2017

Щорічний Ярмарок вакансій «День кар’єри» відбувся в університеті. Традиційно в цей день випускники університету мають гарну нагоду особисто поспілкуватися з роботодавцями, залишити їм своє резюме, а також отримати  перше робоче місце.

Відкрив захід вітальною промовою  ректор Віктор Мошинський. З презентацією про університет, а також анонсом найближчих і цікавих подій у закладі виступив   проректор Олег Лагоднюк.

На зустріч завітали роботодавці майже з 40 установ та підприємств  Рівненщини, Київщини та Закарпаття. Серед присутніх  були представники Виноградівського та Тячівського  басейнових управлінь водних ресурсів, ПАТ «Рівнеазот», ПрАТ «Реноме», головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, управління Державної  архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області, АТ «Банкомзв’язок», ПАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», Рівненського міського та районного центру зайнятості,  Автограду, ПАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів» та інші.

Роботодавці   у своїх промовах зазначали, що потребують молодих і кваліфікованих кадрів. Звісно, деякий час на своєму першому місці роботи практичні навички у будь-якому разі прийдеться здобувати.  Адже на кожному підприємстві своя специфіка роботи. Є можливість і стажування студентів на підприємствах, а також поєднання роботи та навчання. До речі, серед спікерів була і наша студентка −  представник «Реноме» Неля Вербицька,  яка працює на фірмі менеджером з персоналу. Також перед студентами виступили заступник генерального директора з персоналу   Рівненської АЕС Ігор Вітковський, начальник відділу з персоналу АТ «Банкомзв’язок» Олена Пономаренко, заступник начальника навчального центру ПАТ «Рівнеазот» Володимир Яковенко та інші.

У цей день студенти отримали можливість пройти відразу декілька співбесід у різних організаціях, презентувати себе,  обмінятися інформацією з працедавцем, при цьому  значно зекономити час. Адже ходити не потрібно було нікуди.

В підсумку «Дня кар’єри» можна зазначити, що  наразі затребуваними на ринку праці  є технічні та ІТ-спеціальності, пропозицій за якими від роботодавців надійшло  найбільше.

Більше фото у

Наталія ПАРХОМЧУК,