Школа-семінар: «Загальні положення та особливості електронного документообігу в НУВГП»

Відбулося чергове заняття в рамках школи-семінару «Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у підготовці майбутнього фахівця». Але цього разу вже практичне.

Старший викладач кафедри обчислювальної техніки Віталій Назарук розповів про реєстрацію в системі ЕДО,  авторизацію в системі УкрДок та налаштування особистих параметрів, порядок  роботи з документами, створення та редагування, прикріплення файлів, вставку  гіперпосилань, а також про порядок роботи з документами із погодженням та без погодження, ознайомив із доступними шаблонами документів та можливостями  для роботи з ними.

Говорили також на семінарі і про порядок звернень в службу технічної підтримки.

Всю необхідну інформацію щодо  електронного  документообігу  в університеті  ви можете знайти на сторінці Wikiситету.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,