Перспективи розвитку університету в контексті реформ освіти

Днями в Національному університеті водного господарства та природокористування в новій прес-аудиторії навчально-наукового інституту права відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку університету в контексті реформ освіти». До участі у заході як основний спікер був запрошений ректор Віктор Мошинський, студентський актив з усіх інститутів, а також представники місцевих ЗМІ.  Приємно відзначити, що вільних місць в аудиторії не було.

Основними тезами для обговорення стали:

1. Основі задачі та напрямки розвитку університету.

2. Інноваційні методи навчання і управління.

3. Проблеми державних університетів в сучасних умовах.

Звісно ж, найцікавішим питанням для студентів став напрям стратегічного ремонту й розвитку університету та гуртожитків, а також закордонне стажування. Віктор Степанович розповів, що робота з покращення житлових умов ведеться на максимально можливому рівні. Капітальний ремонт розпочався із частини 5-го гуртожитка, невдовзі пошириться на весь гуртожиток.  Що ж до стажування, то наші студенти мають безліч можливостей, скажімо, найсвіжіша пропозиція – це піврічне безкоштовне стажування в Люблінській Політехніці для студентів 3-4 курсу.

Впрожовж круглого столу було розглянуто в цікавій дискусії багато цікавих питань, детальніше про які ви зможете побачити у його відео-версії уже згодом на офіційному каналі НУВГП у Youtube.

Більше фото у

Віталій Прокопець,