ХІХ Універсіада серед збірних команд інститутів з шахів

З 31 жовтня по 1 листопада 2017 року в спортивному корпусі НУВГП проходив чемпіонат ВНЗ з шахів в залік ХІХ Універсіади серед збірних команд інститутів.

В ході дводенної безкомпромісної боротьби чемпіоном університету 2017 року стала збірна команда ННІАКОТ, набравши 15,5 очок. Склад команди-переможця: Михайлус Веніамін, Німтур Катерина, Сімухов Вадим.

Срібні призери – збірна команда ННІБА (12 очок) у складі: Здрок Людмила (ПЦБ-51), Мосійчук Андрій (ТБК-11 інт.), Семчишин Дмитро (ТБК-41).

Бронзові призери – збірна команда ННІАЗ (10,5 очок) у складі: Пасько Микола, Дімітрова Ірина (ЕКО-41), Талько Олександр (ЗВК-31 інт.)

Далі місця розподілилися таким чином:

4 місце – ННМІ (7,5 очок);
5 місце – ННІЕМ (6 очок);
6 місце – ННІП (6 очок);
7 місце – ННІВГП (5,5 очок).

Всі призери змагань нагороджені іменними грамотами, дипломами відповідних ступенів та медалями за перше місце.

Плотка В.С.,
головний суддя, старший викладач кафедри фізичного виховання,

Кундельський В.П.,
головний секретар, старший викладач кафедри фізичного виховання