Школа-семінар, продовжуємо навчання…

Школа-семінар, продовжуємо навчання…

Семінар “Особливості організації управління особистим електронним кабінетом, курсами, завданнями та навчальним процесом дистанційно на навчальній платформі Moodle” відбувся у конференц-залі в рамках Школи-семінару.

Начальник відділу інформаційних технологій Олександр  Хоменчук розповів про навчальну платформу Moodle ( до речі, НУВГП вже перейшов на нову версію цієї платформи),  особистий кабінет викладача, панель меню та  її можливості, наповнення курсу ресурсами та «діяльністю», інструменти взаємодії між викладачем та учасником, електронний журнал тощо.

Окрім того, Олександр Анатолійович  зазначив, що незабаром відбудеться практичне заняття, де можна буде самому спробувати,  як працює навчальна платформа Moodle та її модулі: типи діяльностей, ресурсів, тестових питань, полів для бази даних, методи авторизації тощо.

Система Moodle надає можливості викладачам значно підвищити ефективність викладання. Застосування нових технологій зацікавлює  студентів до навчання, встановлює нову роль викладача як тьютора та урізноманітнює процес навчання.

Більше фото у 

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Школа-семінар: “Робота з базами для семестрового поточного та підсумкового контролів”назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки