Мова-культура-комунікація: перспективи розвитку

Мова-культура-комунікація: перспективи розвитку

З метою залучення до сучасних наукових досліджень талановитої молоді  24 жовтня 2017 р. на базі кафедри іноземних мов навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП було організовано та проведено перше пленарне засідання постійно діючого студентського наукового гуртка «Мова-культура-комунікація: перспективи розвитку». Тема заходу – «Перспективні та пріоритетні напрямки сучасних наукових досліджень».

У роботі гуртка взяли участь 32 студенти з усіх навчально-наукових інститутів НУВГП. Із вітальним словом виступила керівник гуртка кандидат педагогічних наук Сидорчук Н.Л. Студентами було представлено 32 доповіді п’ятьма мовами – англійською, німецькою, французькою, польською та українською.

Засідання проходило у режимі жвавої дискусії, що дозволило студентам і викладачам обмінятись знаннями, досвідом і новими ідеями, визначити перспективні напрями у сфері наукових проблем, що обговорювались.

Студенти, котрі відвідують засідання наукового гуртка, мають можливість:

  • ознайомитися з принципами, методами, інструментарієм наукової та дослідницької роботи;

  • брати участь в науковому житті університету (написання статей, тез доповідей, наукових робіт), що публікуються в наукових виданнях;

  • розвивати свої творчі здібності, виступаючи на наукових семінарах, беручи участь в проведенні «круглих столів», дебатів, наукових дискусій, присвячених дослідженню найактуальніших питань розвитку сучасної науки;

  • застосовувати набутий досвід дослідницької роботи в процесі навчання.

Діяльність наукового гуртка спрямована на розвиток творчих здібностей студентів з метою набуття ними досвіду одержання знань та умінь через дослідження.

Засідання організували та провели кандидат педагогічних наук Сидорчук Н.Л. та кандидат філологічних наук Ботвінко-Ботюк О.М.

 

Наталія Осіпчук,
кафедра іноземних мов

 

Читайте також: Школа-семінар для викладачів продовжує роботуназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки