З Днем працівника освіти!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти!
Ви - освітяни, які працювали та натхненно працюєте і надалі над вихованням наступного покоління, професіонали, які з високою відповідальністю служать благородній справі і гідні щирої вдячності за терпіння, мудрість і вірність обраній професії.
Примітно, що майже в один день з нашим професійним святом «Водний» відзначив свій 102 День народження. За понад сторічний проміжок часу заклад пройшов шлях від сільськогосподарського гідротехнічного училища, яке випускало спеціалістів водного господарства, до національного університету, відомого в Україні та світі. Наукові доробки викладачів НУГВП здобули міжнародне визнання, а випускники мали можливість втілили свої знаття на практиці в проектах, масштабам яких не було рівних.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
В день Вашого професійного свята бажаю Вам, шановні колеги, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих успіхів, невичерпної енергії та наснаги.

Віктор Мошинський,
ректор НУВГП