Школа-семінар для викладачів продовжує роботу

Школа-семінар для викладачів продовжує роботу

В рамках школи-семінару «Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у підготовці майбутнього фахівця» відбулося чергове заняття.

Цього разу проректор Олег Лагоднюк розповів про електронний профіль викладача, як його створити, для чого він потрібен  і яким чином  профіль  впливає  на рейтинг вишу та самого ж викладача.

Окрім того, Олег Анатолійович говорив і про  інструменти підвищення рейтингу викладача, зокрема, в інформаційному просторі;  соціальні мережі для науковців, такі як www.academia.edu; https://www.researchgate.net  ; https://scholar.google.com . Йшлося також на лекції і про сервіси Google, корпоративну пошту та її додатки, інформаційно-освітнє середовище Moodle. А ще  про додаток «Мій НУВГП» та можливості, які він надає і студентам, і викладачам. До речі, розробив його наш випускник ННІАКОТ Мирослав Матвійчук.

І, звісно ж, як і в загальноосвітній школі, у школі ІТ також було   домашнє  завдання. Так, слухачам потрібно до наступного заняття створити профіль на Google Scholar та academia.edu, додати туди свої статті та публікації; впорядкувати свою особисту сторінку на Wikiситеті та скинути лінки і скриншоти на ІТ-відділ. Насправді все дуже просто. Хто ж почувається невпевнено, може знайти покрокові рекомендації  на тих же  сторінках.

Більше фото у 

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Наші на ІІ-гій Літній школі «Вода у стійкому розвитку – поточні виклики та можливості»назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки