«Золота осінь» знайшла своїх переможців

Наприкінці жовтня, як і щороку, в університеті відбувся фінал фестивалю «Золота осінь», який збирає та об’єднує найкращі студентські таланти НУВГП.

Програма фестивалю була доволі насиченою, адже чимало студентів зібралося, щоб продемонструвати свої вміння у читанні власних віршів, співах, танцях, грі на музичних інструментах та постановці театральних мініатюр.

Найталановитіших у кожному інституті визначало компетентне  журі: хореограф Людмила Осипчук,  режисер масових подій НУВГП Наталія Якубенко, актор  СТЕМу  «Шатун» Максим Миськів та голова студради Дмитро Корчовий. Переможці за номінаціями  мали честь зі своїми номерами виступити на заключному концерті.

Так, найкращими у своїх номінаціях  стали: Максим Павловський (ННІБА, оригінальний); Вікторія Хомчук (ННІП,авторська поезія ); Василь Синков (ННІАКОТ, інструментальний ); Іванна Грицюк (ННІАКОТ, вокальний); Антон Трофімчук (ННІЕМ, хореографічний) та Євгеній Аванесян (ННІЕМ, художнє читання).

За  інститутами  місця розподілилися наступним чином: І місце – ННІАКОТ, ІІ місце – ННІП та ІІІ місце – ННІАЗ.

Переможців привітав  начальник відділу у справах студентів  Володимир Герус і вручив лауреатам дипломи та солодкі подарунки. А ще  як учасники, так і шанувальники творчості отримали від фестивалю нові, приємні враження, заряд позитивних емоцій та гарний настрій.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,