Чергова творча перемога «Ікс-Денсу»

Чергова  творча перемога «Ікс-Денсу»

Нещодавно ансамбль сучасного  танцю  «Ікс-Денс» взяв участь у  ІV Всеукраїнському  конкурсі мистецтв «Єднаємо серця», який відбувся майже у самому центрі України, у європейському місті фонтанів – Вінниці.

Конкурс проходив в сучасному Мистецькому центрі на базі Вінницького державного педагогічного університету.

Як розповіла  художній керівник «Ікс-Денсу»   Тетяна Волкова,  учасники конкурсу  різних вікових категорій  мали можливість представити свої таланти і досягнення у різноманітних  жанрах: вокальному, інструментальному, театральному,  хореографічному,  цирковому та образотворчому мистецтві.

Ікс-денсівці  традиційно показали свою майстерність на високому рівні  та привезли  ІІ премію у номінації «Стилізований танець».

«Конкурс "ЄДНАЄМО СЕРЦЯ"- це не лише можливість підвищити художній рівень репертуару та виконавської майстерності, показати себе, розкрити свій талант, позмагатись за перемогу, а й чудова нагода знайти нових друзів, поспілкуватись з талановитою молоддю, отримати незабутні враження»,  – зазначила Тетяна Волкова.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Форум об’єднаних територіальних громад Рівненщини відбувся у НУВГПназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки