Змагання з перетягування канату

19 жовтня 2017 року на спортивному майданчику студмістечка НУВГП  проводилися змагання з перетягування канату в залік ХХХХ Спартакіади студмістечка. В змаганнях взяло участь 7 команд, які представляли гуртожитки університету.

Змагання пройшли в безкомпромісній боротьбі, в результаті яких місця розподілилися наступним чином:

1 місце – гуртожиток № 5;
2 місце – гуртожиток № 6;
3 місце – гуртожиток № 1;
4 місце – гуртожиток № 2;
5 місце – гуртожиток № 7;
6 місце – гуртожиток № 3;
7 місце – гуртожиток № 4.

Склад команди-переможниці: Пасічник Сергій, Шкодич Микола, Белаш Максим, Тимощук Віталій, Мигловець Тарас, Подолянчук Дмитро, Годвін Брюс.

За змаганнями спостерігали глядачі, серед яких палко вболівали студенти-іноземці.

Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо успіхів у спорті та студентському житті.

Старіков В.С.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
майстер спорту СРСР з боксу