Виїзна сесія Noosphere

Виїзна сесія Noosphere

В університеті відбулася виїзна сесія ГО Асоціація Noosphere. В заході взяли участь  науковий  та керівний склад компанії, а також  викладачі й науковці  НУВГП.

Відкрив сесію  вітальною промовою ректор Віктор Мошинський. Про університет, його сьогодення та  ІТ-технології, що застосовуються у діяльності закладу, розповів проректор Олег Лагоднюк.

Перша частина засідання будувалася на доповідях викладачів НУВГП  стосовно концепції застосування технологій водопідготовки природних вод для господарських та  питних потреб; динаміки руслових процесів та протипаводковий захист в умовах глобальних кліматичних змін; оцінки параметрів стоку за даними ДДЗ; комплексної діагностики басейнів річок; створення оазисів в пустелі з використанням торфу; оцінки споживання віртуальної води та торгівлі нею;  стану та перспектив дослідження підземних вод і екзогенних геодинамічних процесів НУВГП тощо.

Після перерви, під час якої гості не лише пообідали, а отримали  можливість відвідати лабораторії університету: очистки води, гідротехнічну  та гідроенергетичну  лабораторії,  – робота сесії продовжилася доповідями представників Noosphere. Зокрема, виступи стосувалися моніторингу навколишнього середовища за допомогою активних радарних систем; спостереження Землі в інтересах  сільського  господарства; застосування програмного забезпечення ГІС/ДЗЗ в умовах природно-антропогенного довкілля; технології обробки та аналізу  оптико-електронних аерокосмічних зображень високого просторового розрізнення; керування водними ресурсами з космосу.

Більше фото у 

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: НУВГП як креативний центр Рівного назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки