Екскурсія Камянець-Подільськими місцями

Чудової осінньої днини наші працівники разом із своїми дітьми відправилися до Камянець-Подільського…

Таку нагоду вони отримали завдяки організації екскурсійної подорожі профкомом працівників  університету.

Тут  учасники екскурсії побували, звісно ж,  у Кам'янець-Подільській фортеці, у підземеллях та вежах  якої ближче ознайомилися зі сторінками  історії фортеці, відвідали Націоналньий історико-архітектурний заповідник «Камянець», Ратушу - Буди́нок по́льського магістра́ту , Кафедральний костьол  Святих Апостолів Петра і Павла . А ще бажаючі  оглянули експозиції  художнього музею, побували  в ботанічному саду та дендропарку, прогулялися зеленими зонами відпочинку та отримали  масу задоволення та заряд позитивних емоцій.

До речі, цього року найактивніші мандрівники  вже побували  з екскурсіями ще й у  Закарпатті та відвідали замки Львівщини.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю