Семінар-моделювання «Нові грані сусідства» відбувся в університеті

Семінар-моделювання «Нові грані сусідства»  відбувся в університеті

В університеті  відбувся навчальний семінар «SHAPING – NEIGHBORHOOD» ( нові грані сусідства), а також  моделюючі ігри за тематикою, які  вже стали традиційними для нашого закладу  і відбулися за участі представників Інституту міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з Інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) та за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

Учасники семінару – викладачі та студенти університету,   впродовж трьох днів знайомилися та аналізували різноманітні аспекти сусідства країн, зокрема, можливість  тривалого залучення населення прикордонних країн до вирішення предметних питань  реалізації європейської політики сусідства.

Під час симуляції  слухачі розглядали  таку можливість  шляхом контраргументування, через дискусію, присвячену характеристикам і цінностям життя на європейському континенті, близьку до реальності, намагалися побудувати   стратегію вирішення конфлікту інтересів  шляхом  тісного співробітництва з сусідніми країнами.

Окрім того, під час семінару-тренінгу   учасники, вирішуючи  різноманітні завдання,   оволодівали навичками комунікації в колективі, пошуку спільних рішень для різних зацікавлених сторін, вчилися  домовлятися між собою, приймати  нестандартні рішення.

А наприкінці кожен слухач  отримав Сертифікат.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю