Робота кафедри економічної кібернетики у Малій академії наук

10 жовтня стіни НУВГП гостинно приймали учнів – членів Рівненського відділення Малої академії наук. Відбулося заняття гуртка з математики під керівництвом Петра Михайловича Грицюка, завідувача кафедри економічної кібернетики.

Серед початківців-науковців – учні шкіл міста Рівного (ЗОШ № 8, ЗОШ № 22, Рівненська гуманітарна гімназія) та міст Дубно і Корець. Викладачами кафедри економічної кібернетики було запропоновано велику кількість тем для майбутніх наукових досліджень молодих науковців. Учні з інтересом ознайомились з представленими темами, мали змогу поспілкуватися, задати питання за темою досліджень, питання методичного та організаційного характеру, запропонувати власні підходи та теми досліджень. Було призначено керівників наукових робіт та обговорено план подальшої роботи гуртка.

Кафедра економічної кібернетики

Читайте також: Універсіада студентської молоді вищих навчальних закладів Рівненської області з волейболу

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку