Універсіада студентської молоді вищих навчальних закладів Рівненської області з волейболу

10-12 жовтня 2017 року в спортивному залі НУВГП пройшли змагання з волейболу серед жінок в залік Універсіади студентської молоді вищих навчальних закладів Рівненської області.

Суперниками наших дівчат були представники МЕГУ, Острозької академії та РДГУ. В зв’язку з неявкою команди РДГУ їм був зарахований програш всіх ігор.

Першу гру, з командою Острозької академії, наші дівчата впевнено виграли з рахунком 2:0 (25:8; 25:10). І це дало їм велику впевненість на наступний поєдинок з професійною командою МЕГУ.

У запеклій боротьбі з командою суперниць наші волейболістки поступилися більш досвідченим спортсменкам збірної команди МЕГУ, з рахунком 2:0 (25:21; 25:22). Рахунок по партіях свідчить про велике бажання наших дівчат перемогти в цій грі, що в подальшому бажаємо здійснити у наступних офіційних іграх.

В результаті збірна команда НУВГП стала срібним призером.

Склад команди: Семенчук Валентина, Лісова Дар’я, Носонець Олена, Мариніна Марина, Ясінська Олена, Ніколайчук Марія, Літвінчук Вікторія, Тимощук Наталія, Менделюк Ольга, Каскова Міла, Корольчук Таміла, Мальчік Яна.

Підгурська О.П.,
тренер збірної команди з волейболу,
асистент кафедри фізичного виховання,
майстер спорту України з волейболу