Студенти будували Європу в Україні

В конференц-залі університету відбувся  захід «Будуймо Європу в Україні».

Це один з серії  інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), що в рамках інформаційної кампанії  проводить представництво ЄС в Україні.

Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Разом з модератором гри-симуляції Артемом Сагітовим  студенти «Водного» відчули   себе у ролі депутатів Європейського парламенту   і навели свої аргументи щодо надання безвізового режиму в Україні. Окрім того, присутні  на практиці дізналися детальніше про роботу законодавчого органу Євросоюзу  та його головних інституцій.

За учасниками гри та їх міркуваннями спостерігав прес-аташе ЄС в Україні Давід Стулік.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Березнівському лісотехнічному коледжу НУВГП – 50!