Березнівському лісотехнічному коледжу НУВГП – 50!

50-річний ювілей відзначив Березнівський лісотехнічний коледж.

Привітати ювілярів приїхали  представник Державного агентства лісових ресурсів  Алла Святецька, начальник Рівненського  обласного  управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович, голова Федерації профспілок Рівненської області Микола Шершун, заступник начальника управління освіти і науки РОДА Петро Коржевський, депутат Рівненської облради Олександр Данильчук, голова Березнівської ОДА Віталій Люшин,заступник голови Березнівської районної ради Людмила Пилипчук, міський голова Березного Руслан Пилипчук, випускники коледжу та інші гості.

Від університету викладачів та працівників коледжу  привітали і вручили у подарунок ноутбук проректори  Валерій Сорока, Наталія Савіна та Олександр Дмитренко.

Гості свята взяли участь у відкритті пам’ятного знака  з нагоди 50-річчя закладу, відвідали виставки фотоальбомів минулих років, гуртківців коледжу «Поліська вишиванка» та  навчально-методичної літератури викладачів, ознайомилися з дипломними роботами студентів спеціальності «Зелене будівництво та садово-паркове господарство».  Окрім того, ближче познайомилися з матеріально-технічною базою коледжу.

А незабутні враження та позитивні емоції  гості торжества отримали на святковому концерті.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю