Новий посібник професора Леоніда Дворкіна

Видавництвом «Кондор» (м. Київ) видано навчально-довідковий посібник д.т.н., професора Дворкіна Л.Й. «Будівельне матеріалознавство. Construction Materials». Особливістю цієї книги є те, що в ній лаконічно висвітлюються українською та англійською мовами основні теми (їх 250) базової для будівельників навчальної дисципліни  – будівельного матеріалознавства.

Цей оригінальний двомовний посібник буде сприяти оволодінню студентами, аспірантами та спеціалістами як науковцями, так і практиками знаннями з будівельного матеріалознавства, а також професійною англійською мовою. Цей посібник буде також необхідним англомовним студентам, які навчаються в Україні.

Професором Дворкіним Леонідом Йосиповичем, який є академіком Міжнародної інженерної академії і дійсним членом Нью-Йоркської академії наук, підготовлено у співавторстві і видано 5 книг у Сполучених Штатах Америки і 3 книги у країнах Європейського Союзу (Швейцарії, Великій Британії і Німеччині).

Зараз він працює разом з доцентом Житковським В.В. над новою книгою («Concrete and Mortar using Stone Siftings»), яка буде видана англійською мовою у видавництві «Taylor & Francis Group», США.

У грудні виповнюється 50 років науково-педагогічної роботи проф. Дворкіна Л.Й. За цей час ним опубліковано великий цикл  підручників, посібників, довідників та монографій, а також більше 900 наукових статей, які опубліковані в різних країнах світу, отримано понад 100 патентів на винаходи.

Олег Бордюженко,
доцент кафедри ТБВіМ

Читайте також: Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях