Активний вікенд від кафедри туризму

7-8 жовтня кафедра туризму та готельно-ресторанної справи зініціювала та організувала активний сімейний вікенд в Карпатах для працівників університету. Зокрема, в суботу учасники туристично-краєзнавчої експедиції мали змогу відвідати найбільше в Українських Карпатах озеро Синевир, помилуватися природними ландшафтами Колочавської улоговини та довколишніх гірських масивів(хребтами Пишконя, полониною Красна, вершинами Стримба та Мерша), завітати у Центр реабілітації бурого ведмедя та візит-центр Національного природного парку «Синевир», оглянути музей-скансен «Старе село» та експозицію «Колочавська вузькоколійка» в селі Колочава, скуштувати мінеральні води поблизу населених пунктів Сойми та Келечин. У неділю 8 жовтня мандрівники здійснили пішохідну екскурсію до водоспаду Шипот та сходження на одну із найвищих вершин Боржавського хребта – гору Гимба (1491 м). Цікавою та змістовною була інформація щодо ландшафтних особливостей Карпатського краю, побуту горян, історико-культурних пам’яток регіону, надана під час екскурсії доцентом кафедри, кандидатом в майстри спорту зі спортивного туризму Андрієм Романівим. В подальших планах кафедри та спортивно-туристичного клубу «Азимут» здійснення туристсько-краєзнавчих подорожей, шкіл-семінарів практичного спрямування та інших туристичних заходів в унікальні куточки нашої держави та за її межами.

Запрошуємо до співпраці!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи