Поляки поділилися досвідом розвитку оздоровчого туризму

Поляки поділилися досвідом  розвитку  оздоровчого туризму

В університеті, за сприяння кластеру  Європа на Сході «Економіка – Наука – Медицина», відбулася  Міжнародна  науково-практична конференція «Перспективи розвитку реабілітаційних послуг та оздоровчого туризму в Україні з огляду на польський  досвід».

В заході, окрім викладачів НУВГП, взяли участь представники Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, Вінницького державного медичного університету ім. М. Пирогова, Тернопільського національного економічного університету, Центру  ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» й Університету економіки (Польща, Бидгощ).

Привітав та представив учасників заходу завідувач кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації Ігор Григус.

З доповіддю «Концептуальна основа подання здоров’я людини, як системи»  пленарне засідання відкрив професор ЛНМУ Анатолій Магльований. Анатолій Васильович відмітив важливість цілісного та системного підходу до природи  людини, а не лише  дослідження фізичного тіла медичною наукою.

Модель організації фізичної реабілітації в педіатрії охарактеризувала професор кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації Наталія Нестерчук. У своїй доповіді Наталія Євгенівна акцентувала увагу на ролі батьків у фізичній реабілітації дитини.

Польським  досвідом щодо напрямків розвитку  курортного,   медичного  та реабілітаційного туризму поділився доцент кафедри економіки туризму Університету економіки Роберт Брудницький. Окрім того, пан Роберт  відмітив   потенціал курорту Трускавець  в аспекті  організації  лікувально-оздоровчого  туризму не лише для українців, а й відвідувачів із-за кордону, у тому числі й поляків.

Після пленарного засідання відбулися засідання науковців по секціях. Завершився захід підбиттям підсумків та прийняттям резолюції.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю