Викладачі кафедри економічної кібернетики на конференції у Львові

28-29 вересня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася VІІІ Міжнародна науково-методична конференція-форум молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід». Участь у форумі взяли понад 100 студентів, аспірантів та молодих вчених-кібернетиків, які представляють вищі навчальні заклади України та інших країн світу.

В цьому році вперше учасниками та співорганізаторами конференції стали представники Національного університету водного господарства та природокористування: завідувач кафедри економічної кібернетики проф. П.М. Грицюк, викладачі цієї кафедри В.І. Бредюк, О.Л. Кардаш, Т.Ю. Бабич, здобувач Л.Д. Бачишина та студенти спеціалізації «Економічна кібернетика» – Красномовець Олександр і Гаврилюк Максим.

Окрім пленарного та секційних засідань, учасники конференції взяли участь у цікавій і насиченій культурній програмі, яка включала відвідини головного корпусу Львівського національного університету, оперного театру та цікаву екскурсію по вечірньому місту.

Сектор зв'язків з громадськістю

за матеріалами наданими кафедрою економічної кібернетики

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку