НУВГП – флагман стандартів освіти

4 жовтня в актовій залі Міністерства освіти і науки України відбулося засідання членів науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти науково-методичної ради МОНУ.

На засіданні мова йшла про створення головних освітянських нормативних документів – стандартів вищої освіти України за кількома спеціальностями, серед яких і наша передова 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології. До складу цієї підкомісії увійшли провідні фахівці галузі із 5 вишів України: професор із Національного гірничого університету Вікторія Волкова, професор із Харківського національного університету будівництва та архітектури Андрій Карагяур, доцент Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Катерина Сорокіна, декан факультету водогосподарської інженерії та екології Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Андрій Ткачук, а також директор ННІВГП нашого університету Микола Хлапук, який власне і очолив підкомісію.

На зустрічі намітили план робіт над створенням стандарту, і що найважливіше: одностайно вирішили, що флагманом у цьому напрямку стане саме наш університет, адже наша технічна та наукова база у цій сфері є найкращою в Україні. Згодом в НУВГП планується також створення робочої групи для подальшої роботи над головним освітянським документом у спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

Віталій Прокопець, сектор зв’язків з громадськістю