Змагання з футболу на стадіоні «Водник»

У період з 19 вересня по 3 жовтня 2017 року на стадіоні «Водник» проходили змагання з футболу в залік ХІХ Універсіади НУВГП серед інститутів.

В змаганнях взяло участь сім команд. Змагання проходили за коловою системою. Кожна команда зіграла по шість ігор. Переважна більшість матчів проходила в запеклій, безкомпромісній боротьбі, де доля зустрічі вирішувалася різницею одного чи двох м’ячів.

За результатами шести турів переможцем змагань стала команда ННІВГП, набравши 15 очок.

Склад команди: Удодик Валентин, Кравчук Сергій, Котинець Вадим, Мишура Володимир, Стельмах Олег, Приходько Андрій, Турчинський Василь, Васильчук Ігор, Ющук Борис, Возняк Богдан, Принкевич Олександр, Богуславський Андрій, Ковальчук Сергій, Деркач Володимир, Ковальчук Андрій, Кравчук Денис.

У боротьбі за друге місце команди двох інститутів – ННІАЗ та ННІБА – набрали по 13 очок. І лише особиста зустріч визначила кращу команду. Ними стали футболісти ННІАЗ, які перемогли ННІБА з рахунком 3:2. Третю сходинку посіла команда ННІБА.

Далі місця розподілилися таким чином:

4 місце – команда ННМІ;
5 місце – команда ННІЕМ;
6 місце – команда ННІАКОТ;
7 місце – команда ННІП.

Кращим гравцем турніру став представник команди ННІВГП Принкевич Олександр.

Григорович О.С.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання НУВГП,
кандидат у майстри спорту з футболу