Інавгурація першокурсників інноваційної програми «Internet of Things»

Інавгурація першокурсників інноваційної програми «Internet of Things»

Днями  на стадіоні "Арена Львів" відбулася найбільша ІТ конференція в Західній Україні – "Lviv IT Arena". Організатори масштабного дійства:  Lviv IT Cluster, ELEKS, StartupDepot, LITS, N-IX, а також партнери – SoftServe, "КредоБанк", Deloitte, Corevalue  та інші.

Окрім того, в  рамках  заходу відбулася інавгурація  першокурсників, які навчатимуться за новими програмами комп'ютерних наук у «Львівській політехніці»  – «Інтернет речей» та «Штучний інтелект», розробленими спільно з Львівським ІТ Кластером.

Побували на посвяті й наші айтішники-першокурсники. Адже так само вперше  в нашому закладі розпочнуть   спеціалізацію  за програмою  «Інтернет речей», розробленою нашими викладачами разом з фахівцями ІТ компанії SoftServe.

Упродовж трьох днів учасники ІТ конференції  слухали  іноземних спікерів, програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, бізнес-аналітиків, підприємців та стартаперів,  які поділилися  досвідом та знаннями, а також представили свої проекти. А ще взяли участь у  фестивалі електронної музики «Future land» та ознайомилися з інноваціями на виставці  Tech Еxpo.

До речі, Internet of Things, або ж Інтернет Речей, – сфера, яка дозволяє реалізовувати такі концепти, як «розумний будинок» чи «розумне місто», і поєднує програмування та пристрої.  Всесвітня мережа під’єднує далекі від Інтернету засоби та надає їм нові функції. А фахівці у галузі Інтернету речей – затребувані, адже це – один із трендів ІТ-індустрії, й у найближчі роки очікується значне зростання кількості розумних пристроїв.

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Здобутки та перспективи ІТ-науковці обговорили у «Водному»

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки