Конкурс масажистів у НУВГП

У НУВГП 3 жовтня 2017 року проходив конкурс масажистів, організований Професійною асоціацією масажистів України і кафедрою здоров’я людини і фізичної реабілітації. В ньому взяли участь 14 масажистів-студентів кафедри, які пройшли курси масажистів за час навчання. Для оцінювання їхньої майстерності приїхав із Запоріжжя президент ПАМУ Булат Є.В., з Тернополя – к.м.н., доцент Тернопільського державного медичного університету Вакуленко Л.О. (автор підручників з лікувального масажу). Також членом журі була доктор наук з фізичної реабілітації Нестерчук Н.Є. Усі учасники продемонстрували методику класичного масажу під пильним оглядом членів журі та студентів кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, які заповнили аудиторію.

Потім фізичний реабілітолог Ракс Олексій продемонстрував майстер-клас з оцінки постави пацієнта та методики її корекції з допомогою скелетно-м’язової терапії. Президент ПАМУ Булат Є.В. провів майстер-клас з тайського масажу. Масажист Булат Марина ознайомила присутніх з іспанською методикою масажу та провела майстер-клас.

Усі учасники конкурсу отримали дипломи, а за перші шість місць – ще й цінні призи. Безперечною переможницею членами журі визнано магістрантку Зелінську Іванну. Студенти мали можливість задати питання професіоналам масажу та відчути на собі ефект масажних впливів і запропонованих методик.

Кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації

Читайте також: УЧАСТЬ НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ У IV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку