Відзначили День туризму на загальнодержавному рівні

Цьогорічний День туризму проходив не звично, адже 27-28 вересня вперше на Рівненщині відбулося засідання Ради туристичних міст і регіонів й Наукової ради з туризму та курортів України. Організаторами заходу виступили Департамент туризму та курортів України й Управління культури і туризму Рівненської ОДА. В роботі засідання взяли участь в.о. директора департаменту туризму та курортів Віталіна Мартиновська, радник Першого віце-прем’єр-міністра, Президент Національної туристичної організації Іван Ліптуга, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, голова Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, представники обласних та міських державних адміністрації регіонів України, науковці провідних навчальних закладів, наукових установ, представники громадських організацій, туристично-рекреаційних закладів тощо. Активну роль в проведенні заходу відіграли викладачі і студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. З вітальним словом від університету і науковою доповіддю виступив завідувач кафедри туризму Сергій Коротун. Проблеми розвитку активного туризму в регіоні окреслив доцент кафедри Андрій Романів. Організаційну підтримку заходу здійснювали також старший викладач Маргарита Яковишина, директор СТК «Азимут» Наталія Шевчук, студенти спеціальності «Туризм».

Під час конференції та панельних дискусій було обговорено проблеми законодавчого регулювання і проблеми сталого розвитку сфери туризму та курортів в Україні, представлено туристичний потенціал Рівненщини. З метою кращого знайомства з туристичними дестинаціями області для представників інших регіонів України були організовані туристично-краєзнавчі екскурсії з відвідуванням Тараканівського форту, Дубенського замку, культурно-археологічного центру «Пересопниця», «Тунелю кохання» та мисливсько-спортивного комплексу «Сокіл». Особливе захоплення в гостей викликало театралізоване анімаційне шоу, організоване працівниками державного історико-культурного заповідника міста Дубно.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи

Читайте також: УЧАСТЬ НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ У IV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ