Відкритий шкільний університет повертається!

Національний університет водного господарства та природокористування продовжує роботу над проектом, де школярі зможуть відчути себе справжніми студентами університету. Цьогоріч іще більше предметів та максимум цікавих інновацій для ваших дітей. Серед навчальних дисциплін:

• фізика;
  • астрономія;
  • ІТ-технології;
  • польська мова;
  • географічні дослідження;
  • архітектура;
  • школа малюнку;
  • історія;
  • мистецтво спілкування;
  • туризм.

Заняття проходитимуть двічі або тричі на тиждень. У вартість навчання входить оплата праці викладачів, роздаткові матеріали, а також смаколики, аби вашим діткам було солодко та тепло на заняттях. Зареєструватися ви зможете на сайті http://sova.nuwm.edu.ua/

Деталі за телефоном (0362) 63-31-38 або (096) 608-59-21 або за адресою: навчальний корпус № 1 НУВГП, вул. Соборна, 11, Підготовче відділення (ауд. 145).