Зустріч із директором розвитку компанії «Self Invest»

Зустріч із директором розвитку компанії «Self Invest» відбулася у стінах НУВГП 28 вересня.  Артем Руденко представив для студентів, викладачів та працівників університету презентацію «Поїздки на роботу і практику в Німеччину».  В рамках презентації було обговорено основні напрями послуг компанії – кваліфіковані консультації, допомогу при виборі навчального закладу, всебічну підготовку до вступу у німецькі ВНЗ, надання підтримки та працевлаштування у Німеччині. Дана презентація охоплювала різні сфери та напрямки навчання – сільське господарство, будівництво, готельний та ресторанний бізнес, а також логістику. Після ознайомлення із базовою інформацією Артем Руденко відповів на всі запитання присутніх  стосовно навчання та працевлаштування у Німеччині.

Більше фото у

Марія Бокач,
центр роботи з іноземними студентами та міжнарозних зв
'язків