#нам102роки або «Історія одного дня»

28 вересня –  найважливіший день в році для нас, «водників». Адже в цей день Національний університет водного господарства та природокористування святкує свій День народження. Цьогоріч нам виповнилось 102 роки. Уже аж 102 роки пройшло з моменту заснування Київського середнього сільськогосподарського гідротехнічного училища, яке після багатьох реформ та переїзду в м. Рівне перетворилося у наш університет. Уже аж 102 роки  ми виховуємо таланти, саме ті таланти, які займають сьогодні керівні посади чи не в усіх можливих сферах діяльності. Саме за цих 102 роки навчання в університеті випустилося 67 тисяч фахівців. За цих 102 роки у нас з’явилося величезне число традицій та сталих понять, проте дякуючи інноваційності та світлості розумів людей, які у нас працюють, ми не живемо минулим, а  черпаємо з нього досвід та стрімко рухаємося у майбутнє.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам, як же пройшов наш 102-ий День народження. Отже, історія одного дня:

• 806 пар відбулося, а 7217 студентів із 590 груп їх відвідали;
  • 20 людей завантажило мобільний додаток «Мій НУВГП»;
  • 1600 людей стали активними користувачами офіційного сайту НУВГП, причому 10% із них – не з України;
  • 672 людини завантажили матеріали із цифрового репозиторію, а 8 додали нові;
  • 192 людини переглянули нашу офіційну сторінку у Facebook і 15 із них її вподобали;
  • 60 студентів з 4 ННІ зіграли між собою 2 гри у футбол в рамках XIX універсіади НУВГП;
  • 2 делегації відвідали наш університет  - з Люблінської політехніки та Харківської компанії Self Invest;
  • 7315 студентів та 1379 працівників НУВГП безмежно раділи тому, що їх університету виповнилося 102 роки!

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

Читайте також: Люблінська Політехніка відкриває нові можливості для бакалаврів та магістрів

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку