Люблінська Політехніка відкриває нові можливості для бакалаврів та магістрів

Люблінська Політехніка відкриває нові можливості для бакалаврів та магістрів

Університет відвідала делегація з Люблінської Політехніки. Спочатку  керівник відділу з питань Східного партнерства Вацлав Сікора та  заступник директора Інституту електроніки та інформаційних технологій   Павел Комада зустрілися за круглим столом з ректоратом університету, де обговорили напрямки та перспективи подальшої співпраці. Зокрема, стосовно навчання студентів у Люблінській Політехніці , стажування викладачів та створення на базі НУВГП Центру науки, в якому викладачі з вишів сусідніх областей змогли б вивчати чи вдосконалювати польську мову.

Пізніше відбулася зустріч і зі студентством. Тут представники польської делегації  презентували  свій заклад і детальніше ознайомили присутніх  із  можливостями  навчання на бакалавраті та магістратурі в Польщі.

Так,  Павел Комада  розповів про першу навчальну програму для магістрів. І хоча навчання платне, але оплата  значно знижена, порівняно з попередніми роками. Тож перший рік  магістри  вчитимуться у  НУВГП, а другий – в Люблінській Політехніці. З вересня  2018 студенти впродовж  місяця вивчатимуть польську мову , аби отримати сертифікат на рівні В2, необхідний для навчання у виші. А з жовтня перейдуть вже безпосередньо до студій.

Друга програма розрахована на бакалаврів (3-4-курсників)  напрямів мехатроніка, електротехніка, механіка і машинобудування, фінанси й облік. Студенти, аби взяти участь у цій програмі,  повинні володіти  базовим рівнем знань польської мови і мати сертифікат про знання польської мови на рівні мінімум А2, який надається їм після місячних мовних курсів. Курси платні, проте навчання безкоштовне. Студії відбуватимуться у п’ятому та сьомому семестрах.

Програма подвійного диплома завершується захистом 2-х дипломних робіт. В підсумку спудеї  отримують два дипломи: нашого університету  та Люблінської Політехніки.

Окрім того, потрібно зазначити: завершивши навчання у польському виші, випускники отримають карту побуту  в Польщі, яка дозволить їм легально перебувати у країні  впродовж року.

Детальніше з інформацією щодо навчання в  Люблінській Політехніці можна ознайомитися на сайті.

Більше фото у 

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Обізнаний означає озброєнийназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки