Обізнаний означає озброєний

Набір першокурсників завершився, розклад сформований, пари проходять – загалом навчання кипить. Але всі ми добре розуміємо, що в сучасних реаліях бути студентом означає не лише ходити на пари, а і бути частиною чогось набагато більшого – студентської сім’ї. Проте чи всі «новачки» знають, які переваги та сервіси надає їм рідний університет? Чи усі першокурсники знають, куди їм звернутися з їх проблемами або ініціативами? Аби це з’ясувати, проректор університету Олег Лагоднюк протягом двох тижнів вересня уже традиційно зустрівся з усіма першокурсниками.

На зустрічах йшла мова насамперед про інформаційні ресурси університету, адже тут справді є чим здивувати молодь. Чого вартий єдиний в Україні університетський додаток, який вміщує усю необхідну для студента інформацію включно з розкладом, описом дисциплін, викладачів тощо. Олег Анатолійович наголосив, що активна присутність у соціальних мережах та в інформаційному просторі сьогодні стала необхідністю, але до їх вибору відноситися треба з розумом. Йшла мова також і про такі особливості навчання, як контроль знань у Центрі незалежного оцінювання, вільний вибір дисциплін, вивчення іноземних мов, антиплагіат та інше. Дізналися першокурсники також і про те, як стати учасником студентських творчих колективів на кшталт СТЕМу «Шатун» або ансамблю сучасного танцю «Х-Dance».

Варто зауважити, що це лише перші зустрічі керівництва університету із студентами, адже діалог між ними розпочинається на першому курсі, а закінчиться на п’ятому.

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю