Настановча сесія Малої академії наук

В актовій залі університету відбулася вже традиційна за останні роки для нас подія – настановча сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

З вітаннями та настановами до слухачів академії звернулися заступник начальника управління освіти і науки РОДА Григорій Таргонський, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна,  директори навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Алла Прищепа та МАНу Олександр Андрєєв. Всі вони побажали юним МАНівцям досягнення поставлених цілей, наукових відкриттів, терпіння та наполегливості у навчанні. Адже хто не запитує, той не навчиться.

Святкову атмосферу присутнім створювали своїми музичними номерами слухачі МАН, учениці РОЛІ Поліна Пивоварчук та Анна Римчук.

Наостанок Боже благословення та мудрі життєві поради юним науковцям дав проректор з виховної роботи РДС, протоієрей Петро Мартинюк.

Після завершення пленарного засідання МАНівці розійшлися по секціях, де отримали перші цінні поради та консультації щодо написання науково-дослідницьких робіт у наукових наставників.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,