РЕГІОНАЛЬНИЙ РИНОК ПРАЦІ ПОТРЕБУЄ МАРКЕТОЛОГІВ З НУВГП

Традиційно для студентів старших курсів спеціальності "Маркетинг"  новий навчальний рік розпочався зустріччю з роботодавцями, котрі бажають закрити вакансії маркетологів компетентними фахівцями.

Нещодавно в аудиторії 678 відбулася зустріч студентів-маркетологів  з представниками трьох роботодавців нашого регіону: директором провідного телекомунікаційного оператора України «ДАТАГРУП» Андрієм Рязановим, представником НВФ «Продекологія» Світланою Волошиною та заступником директора з маркетингу НК «ВЕРЕС» Олександром Онопком.

Роботодавці презентували свої бізнеси, охарактеризували потребу у фахівцях з маркетингу і умови найму на вакантні посади маркетологів, описали вузькі компетенції маркетологів з урахуванням специфіки ведення бізнесу.

Інтерес студентів-маркетологів викликали презентації про стан і перспективи розвитку бізнесів, про значну потребу з боку бізнес-структур у фахівцях з маркетингу.

Цікавою була розповідь представників фірм про особливості роботи з цільовими аудиторіями споживачів, про застосування інструментів маркетингу бізнесовими структурами. Студенти-маркетологи заповнили анкети, що їм були запропоновані представниками роботодавців. Це дасть можливість зацікавленим студентам-маркетологам розпочати трудову діяльність в якості маркетологів вже під час навчання, увійти до кадрового резерву або попрацювати волонтером і набути цінного практичного досвіду.

Всі сторони отримали позитивні враження від формату зустрічі.

Гонтаренко Н.А.,
доцент кафедри маркетингу