НУВГП на фестивалі ЗЕЛО

9-10 вересня у Рівному відбувався щорічний волонтерський екофестиваль ЗЕЛО. Учасники фесту – громадські ініціативи, спікери, майстри та соціально відповідальні підприємці, поділилися своїм баченням життя у стилі “Еко”. До організації та проведення заходу для рівнян цього року активно долучились наші працівники.

Викладачі ВНЗ підготували і провели для учасників і гостей фестивалю лекції, тренінги, декілька майстер-класів різноманітної тематики.

Майстер-клас від кафедри туризму НУВГП та ТК «Азимут» з подолання технічних етапів туристської смуги перешкод протягом двох фестивальних днів провели завідувач лабораторії кафедри Наталя Шевчук та доцент кафедри туризму Андрій Романів. Багато дітей і підлітків спробували себе як туристи та були у захваті від туристичної смуги. А ще була лекція доцента Андрія Романіва на тему "Активний туризм по-європейськи".

Докторант кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП Тетяна Колесник провела для гостей фестивалю практичний тренінг «Доступні миючі засоби природного походження».

Цікавим виявився майстер-клас від кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП «Прибери сміття з планети» від професора кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Ольги Бєдункової.

Професор кафедри менеджменту НУВГП Петро Скрипчук розповідав відвідувачам про перспективи розвитку органічного виробництва на Рівненщині.

Особливу увагу рівнян на фестивалі пригорнула тема надання першої медичної допомоги. Гості фестивалю дізнались про основи першої допомоги на майстер-класі "Умій врятувати життя", інструктором якого була Наталя Позняковська, доцент кафедри обліку і аудиту, яка освоїла знання з тактичної медицини раніш у складі громадської організації “Рівне-ТАКМЕД” допомоги військовим-учасникам АТО.

Також з темою АТО пов’язаний напрям громадської ініціативи, представлений нашими працівниками на ЗЕЛО. Так, викладачі кафедри обліку і аудиту НУВГП, доценти Олеся Міклуха, Наталя Позняковська, Алла Сиротинська, як учасники творчої громадської спільноти “Базилік”, організували майстер-класи handmade та Благодійну виставку-продаж виробів цієї спільноти для потреб бійців військового підрозділу, що знаходиться у зоні проведення бойових дій.

Активними учасниками всіх локацій фестивалю виявились студенти університету.

Більше фото у

Олеся Міклуха,