Лайфхак від Віталія Голубєва

13 вересня в стінах «Open Office» в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась презентація книги Віталія Голубєва  «Лайфхак для журналістів: як ефективно використовувати час та інформацію». Написання та видавництво книги було приурочено 25-річчю з дня заснування Видавничого дому «ОГО». Відбувся захід у дружній та дещо домашній атмосфері. Підтримати та привітати автора з презентацією книги прийшли не лише друзі, колеги, наставники, журналісти, але і двійнята Віталія Голубєва – Олександра та Віталіна.

Варто зазначити, що це на рахунку головного редактора газети «ОГО»  третя книга і за словами автора, направлена  на людей, що професійно працюють з інформацією, –  журналісти, директори, піар-менеджери, блогери, контент-менеджери та інші. Проте засновник Видавничого дому «ОГО» Віктор Данилов вважає, що цільова аудиторія дещо неправильно визначена, і книга однозначно зацікавить не лише професіоналів в сфері видавничої справи.

Під час події журналіст не лише поділився досвідом, але й розповів історію написання книги. Як повідомляє сам автор: «У моїй книзі  136 сторінок та 86 порад.  Я не прагну якогось круглого числа в сторінках чи розділах, тобто в мене принцип такий: я пишу лише те, за що я можу сам  відповідати та те, що перевірено на власному досвіді». Однозначно головний секрет успіху книги – у її простоті. Проте визначальною особливістю книги є її зосередженість на вітчизняному досвіді роботи ЗМІ та наповненість прикладами з власного життя.

І наостанок хотілось побажати автору подальших успіхів та ще більших злетів!

Вікторія Ярощук,
студентка ННІП